BodyWave

Podstawa płyty zapewnia jej stabilność, wibracje łagodzone są przez grubą gumową podkładkę pod płytami. Specjalna konstrukcja do przenoszenia wibracji z silnika na płyty przystosowana jest do niesienia nawet do 160 kg, przy czym czujnik laserowy sprawia, że częstotliwość wibracji nie zmienia się bez względu na wagę osoby korzystającej z tuby.
img_3Ponadto efekt wibracji wzmaga opalanie, podczas którego pod wpływem ciepła ciało się rozgrzewa. Jednocześnie wibra-cje powodują wzmożoną cyrkulację krwi, i jak w przypadku stosowania kremów do opalania z tinglem, możemy osiągnąć ciemniejszą, bardziej intensywną i równomierną opaleniznę.
Podczas sesji możemy wybrać rodzaj kuracji: antycellulitową, odchudzającą lub gimnastyczną. Podczas pierwszej z nich, dzięki wibracjom o niskiej częstotliwości, następuje wzmożenie mikrocyrkulacji krwi i płynów w tkance, w efekcie czego zabieg zwalcza zastój płynów, wpływa na ich wydalanie, rozbija tłuszcz. Daje to podobne efekty jak po drenażu limfatycznym.
Wybierając wibracje o średniej częstotliwości, możemy poddać się kuracji odchudzającej. Podobnie jak podczas zabiegu antycellulitis, zwalczany jest zastój płynów i tłuszczu. Efekt potęguje ciepło podczas sesji opalania, zwiększające metabolizm komórek.
Dla tych, którzy chcą się zwyczajnie „pogimnastykować”, przeznaczony jest program wykorzystujący wibracje o wysokiej częstotliwości. Procesy chemiczne zachodzące w mięśniach ulegają przyspieszeniu. Jest to zabieg niezwykle intensywny, nawet dla wysportowanych osób.

W sumie urządzenie oferuje 7 programów – połączenie poszczególnych zabiegów z opalanie, samo opalanie lub same zabiegi.

img_1Konstruując urządzenie, zwrócono również uwagę na wyniki badań nad wpływem wibracji na osteoporozę i starzenie się organizmu. System mięśniowo-szkieletowy uzyskuje swój najwyższy punkt rozwoju i siły między 20 a 30 rokiem życia, potem stopniowo słabnie. Jednak regularne ćwiczenia mogą opóźniać ten proces. Wibracje zastosowane w BodyWave są wyjątkowo skuteczne, ponieważ mobilizują wszystkie tkanki i wszystkie struktury w ciele: system neuro-mięśniowy, układ krążenia, tkankę łączną, kostną, system hormonalny i neurowegetatywny. Wpływ wibracji jest zależny od czterech czynników: częstotliwości, amplitudy, przyspieszenia i czasu trwania. W BodyWave te parametry zostały ustawione tak, aby utrzymać maksymalny efekt w jak najkrótszym czasie, jednocześnie bez zagrożenia, że wibracje będą miały szkodliwy wpływ na organizm. Z tego powodu urządzenie jest idealne do zastosowania ogólnego w zabiegach estetycznych, fizjoterapeutycznych
i fitness.
img_4Urządzenie nadaje się nie tylko dla salonów solaryjnych. Sprawdzi się równie dobrze w studio fitness, salonie piękności czy w ośrodku SPA. Może być sposobem na rozgrzewkę przed treningiem, na zwalczanie zakwasów po ćwiczeniach, na przedłużenie masażu, na dodatkowe wzmożenie efektów drenażu limfatycznego itp.

BodyWave, przez połączenie sesji opalania z innymi zabiegami, daje możliwość uzyskania przez właścicieli dodatkowego zysku, a Klientom korzystającym z BodyWave zaoszczędzi i czasu, i pieniędzy. Konstrukcja tuby oparta jest na dwóch wysoce zaawansowanych technologicznie urządzeniach, co zapewnia najwyższą jakość zabiegów. Zarówno wibrujące płyty (system Vibrorollage®), jak i system opalania HighPerformance to najwyższe osiągnięcia w swoich dziedzinach.

Według producenta już po jednej sesji widoczne są efekty. Osobom, które spotkały się z tubami firmy Q-med wcześniej, nie trzeba udowadniać, że po 10-minutowej sesji opalenizna jest naprawdę intensywna. Oczywiście efekty są zależne od indywidualnych warunków osoby poddającej się zabiegom. Jednak można bez ryzyka zapewnić, że po kilku sesjach każdy z korzystających będzie mógł docenić walory BodyWave.

Tuba dostępna jest w dwóch wersjach – BodyWave 46 (z 46 lampami 180 lub 240W) lub BodyWave 50 )z 50 lampami 180 lub 240W).

T.Myszka
Dystrybucja na Polskę:
SUNRAYS
tel. 0525828888, 663730710
www.sunrays.pl
[ssba]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *